• W dn. 22.09.2018 r. rozpoczęliśmy sezon imprez na orientację. Pod opieką p. I. Wiercińskiej pojechaliśmy na popularne zawody na orientację w Lesie Łagiewnickim. Centrum zawodów w Ośrodku Edukacji Ekologicznej przy ul. Wycieczkowej 107. Szkołę reprezentowało 12 uczniów, 1 miejsce w kat. ŁK zajęła Weronika Śmigielska. W lesie było bardzo pięknie i słonecznie.

• W sobotę 20.10.2018 r. 18 uczniów naszej szkoły biegało z kompasem i mapą w Lesie Łagiewnickim. Niestety była deszczowa pogoda. Jednak my się deszczu nie boimy i mimo to biegamy.

Mateusz Kowalczyk zajął 2 miejsce w kat. ŁM, a Weronika Śmigielska 3 miejsce w kat. ŁK. Opiekunem była p. I. Wiercińska.

• Dnia 10.11.2018 r. w sobotę na terenie naszej szkoły z okazji 100-lecia niepodległości Polski odbyły się zawody na orientację.

• W dniu 2.02.2019r. siedmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Popularnych zawodach na orientację w Lesie Łagiewnickim.

Osiągnięcia:

1 miejsce w Kat. ŁK- Hanna Parafiniuk

3 miejsce w Kat. ŁM- Mateusz Kowalczyk

Opiekunem była p. I. Wiercińska

• W dniu 2.03.2019 r. 12 uczniów naszej szkoły i 3 rodziców startowało w Popularnych zawodach na orientację w Lesie Łagiewnickim.

Osiągnięcia:

2 miejsce w kat. ŁK- Aleksandra Guzenda, Beata Matysiak