Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i dotychczasowych szkolnych obowiązków.
Należy jednak pamiętać, aby ten wesoły okres spędzić bezpiecznie, z rozwagą i rozsądkiem.
Uczniowie z klas trzecich pod opieką wychowawczyń przygotowali apel pod hasłem „Bezpieczne Ferie",
który odbył się 8 lutego 2019r.
Dzieci zachęcały do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych.
Przekazały wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w zależności od pogody,
a także przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych.
Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie”.
Uczniowie, którzy w poszczególnych klasach zdobyli I miejsce otrzymali odblaski i napój,
a wszystkie wyróżnione prace ozdabiają korytarz szkolny.